سؤالات متداول

سوالی دارید؟ سوال خود را اینجا بیابید/ یا از ما بپرسید

مگاماینر در دپارتمان‌های ذیل آماده ارائه خدمات می‌باشد:
 • – IT
 • – قراردادهای هوشمند، بلاکچین و NFT
 • – طراحی و راه‌اندازی مزرعه ماینیگ (فارم)
 • – تعمیرات تخصصی انواع ماینر و کارت گرافیک
 • – هتلینگ مجاز ماینرهای شما با مجوز رسمی از وزارت صنعت و معدن
 • – فروش ASIC ماینر، ریگ، قطعات و ملزومات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ماینرها

می توانید هر عنصری را که می خواهید در آکاردئون اضافه کنید

آیا شما از قطعات اورجینال ماینر برای تعمیرات استفاده میکنید ؟

ما تمام تلاش خودمون رو میکنیم که فقط از قطعات اورجینال و با کیفت استفاده کنیم یکی از مواردی که در کنار دانش و ابزار الات و تخصص پرسنل تعمیرگاه باعث شده ما بتوانیم 40 روز ضمانت تعمیر بدهیم استفاده از قطعات اورجینال بوده .

آیا شما قطعات مورد نیاز خودتون رو به صورت قانونی وارد کشور می کنید ؟

بله تامین قطعات مورد نیاز ماینر ها و قطعات الکرونیک با توجه به تحریم بودن کشور ایران کار چالش برانگیزی است اما تیم بازرگانی ما با استفاده از تجربه و ارتباطات این چالش را حل کردند و تمام قطعات مورد نیاز تعمیرات  و فروشگاه مگاماینر به صورت 100 درصد قانونی از پورت های گمرکی ترخیص میشود 

ساعات کاری مگا ماینر ؟

شنبه تا چهارشنبه 9 تا 5 بعداز ظهر پنجشنبه به ها ساعت 9 تا 3 در خارج از تایم اداری میتوانید از طریق تیکت با همکاران ما در ارتباط باشید .

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی ؟

موسس (های) یک استارتاپ اعتبارسنجی بازار را با مصاحبه مشکل ، مصاحبه با راه حل و ساختن یک محصول با حداقل سود (MVP) ، یعنی نمونه اولیه ، شروع می کند تا مدل های تجاری خود را توسعه و اعتبار دهد. روند راه اندازی می تواند مدت زمان طولانی (طبق برخی تخمین ها ، سه سال یا بیشتر) طول بکشد ، و از این رو تلاش پایدار لازم است. به دلیل بالا بودن نرخ شکست و نتایج نامشخص ، ادامه تلاش در طولانی مدت به ویژه چالش برانگیز است.

 • سئو
 • SEM
 • محتوا
 • اجتماعی
از کجا باید برای شغل خود ثبت نام کنم؟
راه اندازی یک شرکت یا پروژه ای است که توسط یک کارآفرین برای جستجوی ، توسعه مؤثر و اعتبارسنجی یک مدل کسب و کار مقیاس پذیر آغاز شده است.

مفاهیم نوآوری و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید ، از جمله خود اشتغالی و مشاغل که هرگز قصد بزرگ شدن یا ثبت نام شدن ندارند ، اطلاق می شود ، در حالی که استارتاپ ها به مشاغل جدیدی که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد رشد بزرگ دارند.
چگونه می توانم از ایده خود محافظت کنم؟
 1. راه اندازی یک شرکت یا پروژه ای است که توسط یک کارآفرین برای جستجوی ، توسعه مؤثر و اعتبارسنجی یک مدل تجاری مقیاس پذیر آغاز شده است. .

 2. مفاهیم نوآوری و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید از جمله خود اشتغالی اطلاق می شود.

 3. مشاغلی که هرگز قصد بزرگ شدن و یا ثبت نام شدن ندارند ، در حالی که شرکت های نوپا به مشاغل جدیدی اشاره دارند که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد دارند که بزرگ شوند.
سوال شما اینجا قرار می گیرد!
مفاهیم استارتاپ ها و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید ، از جمله خود اشتغالی و مشاغل که هرگز قصد بزرگ شدن یا ثبت نام شدن ندارند ، اطلاق می شود ، در حالی که استارتاپ ها به مشاغل جدیدی که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد رشد بزرگ دارند.
مفاهیم نوآوری و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید ، از جمله خود اشتغالی و مشاغل که هرگز قصد بزرگ شدن یا ثبت نام شدن ندارند ، اطلاق می شود ، در حالی که استارتاپ ها به مشاغل جدیدی که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد رشد بزرگ دارند.

از ما بپرسید

اگر نتوانید سؤال خود را در اینجا بیابید ، می توانید از ما بپرسید ، لطفا سؤال خود را ارسال کنید ، ما در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است