دانلود فریمور ماینر، نسخه فایل های پیشفرض کارخانه

برند ماینر خود را انتخاب کنید!
دانلود فرمور اینوسیلیکون ماینر
دانلود فرمور ای بنگ ماینر
دانلود فرمور انت ماینر
دانلود فرمور واتس ماینر
دانلود فرمور آوالون ماینر
دانلود فرمور هامر ماینر
دانلود فرمور استرانگ ماینر
دانلود فرمور چیتا ماینر
دانلود فرمور ماینر گلدشل
دانلود فرمور آی بی ای لینک ماینر

فریمور ماینر (Firmware) چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

ماینرهایی که امروزه از آن‌ها استفاده می‌کنیم، سرانجام روزی با روی کار آمدن فناوری‌های جدیدتر کنار می‌روند یا باگ‌هایی که در آنها وجود داشته شناسایی می‌شوند. برای آن‌که بتوانید با تکنولوژی‌های جدید همراه باشید، یا باید کلا به سراغ دستگاه‌های جدیدتر بروید که مجهز به آخرین فناوری‌ها هستند و یا باید سیستم عامل یا فریمور ماینر خود را ارتقا دهید. با به‌ روزرسانی سیستم عامل می‌توانید از آخرین آپدیت‌ها و رفع عیوب سخت‌افزار و استفاده از امکانات جدید بهره‌مند شوید.

شما میتوانید با بروزرسانی ماینر و استفاده از فریمور های صحیح مشکلات نرم افزاری ماینر های خود را حل کنید .

فریمور به زبان ساده!

Firmware یا فریمور ماینر و یا همان میکروکد در اصل مجموعه‌ای از دستورالعمل‌های لازم برای دستگاه‌های مشخص است. دستگاه‌ها با استفاده از این دستورالعمل‌ها، وظایف خاصی را انجام می‌دهند. به زبان ساده‌تر، فریمور در واقع همان برنامه‌نویسی به‌حساب می‌رود که مسئول اجرای دستگاه است. فریمور برخلاف نرم‌افزار (Software) برای اجرای کارهای به‌ خصوصی بر روی سخت‌افزار ساخته نشده است. این بخش خاص بیشتر برای آن به کار می‌رود که وظایف اصلی خودِ سخت‌افزار را انجام دهد.

می‌توانیم بیشتر دستگاه‌هایی را که امروزه از آن‌ها استفاده می‌کنیم، به نوعی سیستم‌های کامپیوتری بدانیم. سازندگان این دستگاه‌ها به‌طور مداوم برنامه‌ها، یعنی همان فریمور های آن‌ها را ارتقا می‌دهند که موجب کارکرد مؤثر و هرچه بهتر سیستم‌ها می‌شود.

چرا باید بروزرسانی فرمور ماینر را انجام دهیم؟

همان طور که گفتیم سیستم عامل (فریمور ماینر)، اعمال اساسی سخت‌افزار را انجام می‌دهد. پس ارتقاء این بخش قطعا موجب به وجود آمدن تغییراتی در برنامه خواهد شد. اما آیا آپدیت فریمور ماینر لازم است؟

باید بگوییم بله! این کار برای آنکه دستگاه‌ها به بهترین شیوه کار کنند و همچنین خطاها و ایرادات و مشکلات نرم افزاری آن‌ها برطرف شود، به‌ شدت ضروریست.

بهترین راه برای آپدیت فرمور ماینر های شما:

به دلیل تحریم بودن ایران، کاربران به سایت اصلی شرکت سازنده‌ی ماینرها دسترسی ندارند و نمی‌توانند فریمور ماینر مورد نظر را پیدا کنند. اما در این صفحه ما تمامی فریمورها را برای دانلود در اختیار شما گذاشته‌ایم و می‌توانید به آسانی به تک تک آنها دسترسی داشته باشید.
تمامی فرمور اسیک ماینر ها در سایت مگاماینر بصورت ماهانه به‌روز می‌شوند و شما می‌توانید آنها را دانلود نمایید. ما در طراحی این صفحه تمام تلاش خود را کرده‌ایم که شما بتوانید به راحتی فریمور اسیک ماینر مد نظر خود را برای بروزرسانی پیدا کنید.

در صورت نبود فرمور ماینر مورد نظر، از طریق واتسپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید، تا لینک مورد نظرتان را بصورت اختصاصی برای شما ارسال نمایند. همچنین جهت دریافت تمامی خدمات ماینینگ از جمله تعمیر ماینر و عیب یابی، از طریق سایت، قطعه و یا ماینر خود را ثبت و ارسال نمایید.
شما در این صفحه جهت دانلود فریمور ماینر خود تصویر کارخانه سازنده را انتخاب کنید

در مگا ماینرفریمور چه برند ها و مدل هایی وجود دارد :

فریمور ماینر های واتس ماینر (Whatsminer) سری M10 M20 M30 M31 M32 M50 .
فریمور ماینر های انت ماینر (َAntminer) S19 S19pro T19 و خیلی از مدل های دیگر .
فریمور ماینر های آوالون (َAvalon) 1066 1166 1126 و دیگر مدل ها .
فریمور ماینر های چیتا (cheetah) F30 F5 F1 .
فریمور ماینر های ای بی لینک (ibeLink) K3 K1 .
فریمور ماینر های اینوسیلیکون (innosilicon) T2Tz T3 T2Ts
و خیلی از مدل های دیگر و در صورتی که فریمور ماینر خاصی را جهت بروز رسانی ماینر خود نیاز داشتید میتوانید با ما تماس بگیرید.
در این صفحه شما باید جهت دانلود فریمور ماینر های واتس ماینر و اوالون و انت ماینر و گلدشل و آی بی لینک و چیتا ماینر اینوسیلیکون روی تصویر برند آنها در قسمت بالایی صفحه کلیک کنید.