طراحی فارم ماینینگ؛ احداث فارم قانونی

به علت نوپا بودن صنعت ماینینگ و نبود اطلاعات صحیح پیرامون این حوزه، باورهای غلطی نسبت به آن شکل گرفته اند. به همین خاطر ما در مگاماینر تصمیم گرفته‌ایم که جلسه رایگان مشاوره راه اندازی فارم ماینینگ برای  افرادی که قصد ورود به حوزه استخراج رمزارزها را دارند تدارک ببینیم. ما در این جلسه پیرامون هزینه‌های طراحی فارم ماینینگ، روش‌های سودآوری بیشتر، روند اخذ مجوزهای قانونی، احداث فارم قانونی و سایر مسائل مربوطه، بحث و بررسی می‌کنیم.

طراحی و پیاده سازی زیرساخت فارم

مگاماینر باور دارد که زیرساخت باکیفیت، نتیجه‌های بهتر و سودآوری‌ بیشتری را به همراه دارد. به همین علت تلاش ما بر این است که از معتبرترین و استانداردترین متریال‌ها در تاسیس فارم استفاده نماییم. این زیر ساخت‌ها در سه دسته‌بندی: 1- زیر ساخت‌های ابنیه، 2- زیر ساخت‌های الکتریکی و 3- زیرساخت‌های ثابت و متحرک ماینینگ طراحی و اجرا می‌شوند.

تامین تجهیزات فارم قانونی ماینینگ

ابتدایی ترین اصل جهت طراحی فارم ماینینگ، تامین تجهیزات آن می‌باشد. مگاماینر متعهد است که باکیفیت‌ترین تجهیزات را با بهترین قیمت جهت احداث فارم قانونی فراهم کند. همچنین تیم حرفه‌ای مگاماینر در انتخاب و خرید دستگاه های ماینر و تجهیزات مورد نیاز جهت راه اندازی فارم ماینینگ به شما کمک خواهند کرد.

اتوماسیون و نگهداری فارم

جهت دستیابی به سود مطلوب در زمینه استخراج ارزهای دیجیتال، طراحی فارم ماینینگ مجهز و با کیفیت کافی نمی‌باشد. هر فارم برای رسیدن به سود دلخواه باید به شکل ۲۴ ساعته، مانیتور و پشتیبانی گردد. مگاماینر با دسترسی به نرم افزار مخصوص مانیتورینگ و همکاری نیروهای انسانی آموزش دیده و متخصص، این امکان را برای صاحبان فارم ایجاد می‌نماید. که به صورت شبانه روزی و آنلاین، فارم‌ها و میزان هشریت ماینرهای خود را مشاهده و بررسی نمایند. در ضمن این نرم افزار در هنگام افزایش بیش از حد دمای دستگاه‌ها، توقف کار دستگاه‌ها یا افت ناگهانی هشریت و هرگونه قطع یا اتصال، به طرق مختلفی به شما اطلاع رسانی می‌کند. این پروسه بازدهی نیروهای پشتیبان را بیشتر کرده و مانع ایجاد وقفه در فرآیند استخراج رمزارزها می‌شود.

تولید باکس‌های ماینینگ در طراحی و راه اندازی فارم قانونی

با فراگیری صنعت ماینینگ، تولیدکنندگان برق و نیروگاه‌ها اقدام به عقد قرارداد با فارم‌ها نمودند. به علاوه با توجه به فصلی بودن برخی از نرخ‌ها و ایجاد فضای رقابتی، ماینرها به استفاده از زیرساخت های قابل حمل روی آوردند. تا با کمترین هزینه و راه کاری درست، زیرساخت خود را جابه‌جا نمایند. در کشور ایران نیز به دلیل شرایط مشابه، استفاده از زیرساخت‌های قابل حمل جهت طراحی و احداث فارم، همواره مورد توجه بوده است.

هلدینگ مگاماینر به کمک کارشناسان با تجربه خود، اقدام به طراحی و تولید باکس‌های ماینینگ کرده است. این محصول با کیفیت دارای مزیت‌هایی از جمله: انطباق پذیری، حمل آسان، سیستم تهویه، امکانات گسترده و هوشمند، بهینه سازی هزینه، نصب و راه اندازی آسان می‌باشد.

قابل ذکر است پس از سالها تجربه، مگاماینر لاین تعمیرات خود را به عنوان اولین تعمیرگاه تخصصی ماینر در سال 98 را‌ه‌اندازی نمود. مگاماینر با بهره گیری از متخصصین زبده الکترونیک و کامپیوتر و با استفاده از دستگاه های پیشرفته تعمیرات ماینر و قطعات اورجینال، هرگونه خدمات تخصصی تعمیرات ماینر شامل: تعمیر پاور ماینر، تعمیر هشبرد، تعمیر کنترل برد، آپدیت ماینر، راه اندازی ماینر و… را ارائه می دهد.

جهت گرفتن مشاوره رایگان برای طراحی فارم ماینینگ و احداث فارم قانونی و انجام هرگونه تعمیرات ماینر، با دپارتمان مگاماینر در تماس باشید.

 تماس با ما:

۰۲۱-۹۱۰۰۶۶۵۲