مدل های فرمور واتس ماینر

عنوانتوضیحاتنسخهاندازهبازدیدهادانلود
Whatsminer-M3x-all-20230208.18

1. حالت قابل اجرا

1.1 M50S، M31S، M30S، M32 و غیره.

1.2 حالت بالا فقط قابل پشتیبانی است، همچنین به ولتاژ ورودی بیش از 230 VAT نیاز دارد.

1.3 فیلم آموزشی: https://youtu.be/L-gpDzD9YCU

 

2. نکات برجسته نسخه جدید

2.1 پشتیبانی از پروتکل حمل و نقل ایمنی استخر TLS.

2.2 پشتیبانی برای بررسی دمای PSU در WhatsMinerTool.

2.3 تقویت ایمنی سیستم عامل: دستگاه در حین ارتقاء 2 بار راه اندازی مجدد می شود، نام نسخه در اولین بار با "NeedUpgradeAgain" خاتمه می یابد، لطفاً برای راه اندازی مجدد 2 صبر کنید، پس از آن به نسخه هدف تغییر خواهد کرد.

2.4 رفع اشکالات دیگر.

2.5 ارتقاء آنلاین به نسخه زودتر از 20221009 ممنوع است، پیشنهاد مطابقت با ابزار whatsminertool-8.1.35.

2.6 نسخه WhatsMiner API V2.0.5 است.

2.7 اگر نسخه سفت‌افزار whatsminer شما جدیدتر از این نسخه سیستم‌افزار است، لطفاً آن را ارتقا ندهید!

جدید20.81 مگابایت589 دانلود

آپدیت فریمور واتس ماینر

این سری از آپدیت فریمور واتس ماینر برای مدل‌های سری M21s , M20s  ,M30s ,M32s ,M21 ،M20 ،M10 وM31 و M30 است و بهینه‌سازی‌ها عبارتند از:

 • افزایش پایداری عملکرد دستگاه واتس ماینر
 • افزایش هشریت
 • کاهش مصرف برق و بهینه‌تر شدن ماینر
 • ویژگی های جدید فرمور واتس ماینر

  • افزایش پایداری و ثبات تراهش
  • بهبود در عملکرد کلی ماینر
  • رفع مشکل کاهش تراهش در برخی از ساعات روز
  • استفاده بهینه تر از توان مصرفی

  تعیین نوع کنترل برد دستگاه های Whatsminer

آیا خود کاربر می‌تواند فریمور واتس ماینر را بروزرسانی کند؟

پاسخ ما بله است! اما پیشنهاد می‌شود در صورتی که قبلاً آپدیت فریمور واتس ماینر  را انجام نداده‌اید آن را به متخصصان مگاماینر در دپارتمان تعمیر ماینر بسپارید تا از ایجاد هرگونه خسارت به دستگاه تان جلوگیری کنید.

چگونه فرمور واتس ماینر را آپدیت کنیم؟

1. برای استفاده از این سری آپدیت فریمور واتس ماینر باید از آخرین نسخه WhatsMinerTool استفاده کنید.

جهت دانلود فریمور واتس ماینر از طریق لینک‌های صفحه بالا اقدام نمایید.

 

 

2. با توجه به نوعِ کنترل برد ماینر، نسخه فرمور واتس ماینر مربوطه را برای ماینر ارتقا دهید. انواع کنترل بردهای فعلی ماینر به H3 و H6 تقسیم می‌شوند. یا در مرورگر، وارد IP ماینر شوید و به صفحه overview (نمای کلی) بروید و بررسی کنید.

به روزرسانی : شرکت سازنده در آپدیت های جدید هر دو کنترل برد H3 و H6 را پیشتیبانی می‌نماید. در نتیجه نیازی به دقت به نوع کنترل برد برای آپگرید نیست.

فریمور ویژه تمامی کنترل بردهای H3 و H6

اگر بروزرسانی فریمور واتس ماینر در طول فرآیندِ ارتقا ناموفق بود، لطفاً بررسی کنید که آیا نسخه فرمور با ماینرها سازگار است یا خیر. اگر آنها یکسان هستند، لطفاً ۱ تا ۲ بار، دوباره امتحان کنید.

در صورتی که همچنان تناقضی می‌بینید، لطفاً ماینر را، مجدداً راه‌اندازی کنید. (راه‌اندازی مجدد پس از جدا کردن از برق). پس از آنلاین شدن ماینر، فریمور مربوطه را مجدداً انتخاب کرده و دوباره بروزرسانی کنید.

نهایتا چنانچه مشکل شما با آپدیت فریمور واتس ماینر حل نشد، می‌توانید جهت مشاوره تعمیرات ماینر، با ما تماس بگیرید. ما در مگاماینر قطعه معیوب شما را در مدت زمان ۴۸ ساعت با گارانتی ۴۰ روزه بصورت تخصصی تعمیر می کنیم.

درباره واتس ماینر بیشتر بدانیم!

شرکت واتس ماینر (WhatsMiner) در سال 2005 تاسیس گردید. این شرکت یکی از بهترین شرکت‌هایی است که در زمینه‌ی توسعه زیر ساخت بلاکچین و تولید تجهیزات استخراج رمز ارزها فعالیت می‌کند. همچنین دستگاه‌های متنوعی از این شرکت در بازار قطعات و تجهیزات ماینینگ عرضه شده و موجود است.

در ابتدا فعالیت میکرو بی تی در قسمت طراحی و تولید تراشه و همچنین مدارها بود. پس از معرفی ارز‌های دیجیتال و بعد از کش و قوس‌هایی، این کمپانی اقدام به طراحی و تولید تجهیزات ماینینگ کرد.

این شرکت مانند دیگر شرکت‌های این حوزه محصولاتی را به بازار عرضه کرده است که می‌توانید نمونه‌های خوبی از آن را در ایران پیدا کنید. همچنین در بازار ایران و جهان نیز، محصولات این شرکت برطرف‌کننده نیازهای مصرف کنندگان بوده است.

شرکت واتس ماینر (WhatsMiner) جزء پرطرفدارترین‌های بازار ایران و جهان است و مدل‌های مختلف دستگاه‌های این شرکت را به وفور در بازار می‌توانید پیدا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *